R e c e n z e

4 roky existence Divadla Šumafuk
Tři autorské pohádky
Desítky navštívených školek a škol
Festivaly a soukromé akce

A tak příběhy našich hrdinů s námi prožily už tisíce spokojených malých i velkých diváků. Buďte svědky originálních a napínavých příběhů i vy!

Jestli chcete svým žákům nabídnout inteligentní laskavou podívanou, pozvěte si Divadlo Šumafuk. My jsme to udělali zatím dvakrát a pokaždé byly nadšené nejen děti, ale i pedagogové. Oceňujeme jednoduchost příběhů, nápadné dekorace, živý hudební doprovod, humor a k tomu všemu vstřícnost k malým divákům.

ZŠ Lomnice

Divadlo Šumafuk zveme do naší mateřské školy moc rádi. Obě uvedené pohádky měly mezi našimi dětmi i paní učitelkami velký ohlas, jsou zábavné, ale i poučné a nadto proložené krásnými autorskými písničkami. Objednání jakékoli pohádky divadla Šumafuk proto vřele doporučuji.

Mš Horová, Tišnov

Divadelní představení Divadla Šumafuk se líbí dětem i dospělým. Oceňujeme nenásilný přesah do jiných oblastí společenského dění (vztahy mezi lidmi/dětmi, ekologická výchova, pozitivní přístup k životu) a v neposlední řadě i zapojování malých diváků do děje během představení.

Za celou školku Na paloučku Alena Šikulová, MŠ Doubravník

...Herci zaujmou děti i učitelky svou hravostí a vtipností. Jestliže hledáte divadlo, kde děti udrží pozornost celou pohádku, je divadlo Šumafuk tou pravou volbou.

Mš Lentilka Brno

S jistotou můžeme prohlásit, že Divadlo Šumafuk patří mezi ty nejlepší, kteří naši školku navštívili. Vstřícná domluva, komunikace s našimi malými diváky, a originálního představení, to je naše oblíbené divadlo Šumafuk.

Mš Štěpánovice